Beyin ve Sinir Cerrahisi

Uzman Hekimlerimiz

icon
shape 
icon
 

Beyin ve Sinir Cerrahisi


Özel A Life Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Bölümü; beyin ve sinir sistemiyle ilgili tüm girişimleri ve ameliyatları; tıbbi ve etik değerlerden ödün vermeden, en son bilgi ve teknolojiyi kullanarak, nitelikli ve uluslararası standartlarda başarı ile yapmaktadır. Nöroradyoloji, Nöroanestezi, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ve Psikiyatri konusunda uzman doktorlar ile birlikte çalışılarak hastalarımızın takip ve tedavilerinin multidisipliner bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.


Ameliyatlarda, modern tıbbın gerektirdiği yeni nesil cerrahi aletler kullanılmaktadır. Ameliyat mikroskobu, intraoperatif radyografik görüntülerin alınabilmesi için mobil skopi cihazı, beyin tümörü ameliyatlarında kullanılan nöronavigasyon cihazı ve tümör cerrahisi ameliyatlarında kullanılan ultrasonik cerrahi aspiratör, beyin ve sinir cerrahisi ameliyathanesinde aktif olarak kullanılan yeni nesil cerrahi cihazlarımızdandır. Hastalarımız; ameliyat sonrası, gerekli görüldüğü takdirde, teknolojik altyapısı çok iyi olan yoğun bakım ünitemizde takip edilmektedir. Yoğun bakım ünitesinde, her an, uzman anestezi ve reanimasyon doktoru , deneyimli hemşireler ve yardımcı sağlık personelleri bulunmaktadır.


Radyoloji ve laboratuvar bölümlerimiz, acil hizmeti vermekte olup; bu, hizmet bütünlüğü açısından önem arz etmektedir.

Randevu Saatleri

 • Pazartesi
   8:30 –17:30  
 • Salı
  8:30 –17:30 
 • Çarşamba
  8:30 –17:30 
 • Perşembe
  8:30 –17:30 
 • Cuma
  8:30 –17:30 
 • Cumartesi
  8:30 –16:00 
 • Pazar
  Sadece Acil
İletişim
0850 888 54 33
kapalı bel fıtığı ameliyatı, endoskopik bel fıtığı ameliyatı, endoskopi bel fıtığı ameliyatı, tam endoskopik fıtık ameliyatı fiyatı, endoskopik fıtık ameliyatı, kapalı bel ameliyatı, laparoskopik bel fıtığı ameliyatı, endoskopik bel fıtığı ameliyatı, bel fıtığı endoskopi ameliyatı, tam kapalı endoskopik fıtık ameliyatı, endoskopik bel fıtığı ameliyatı yapan hastaneler, endoskopik bel fıtığı, tam endoskopik fıtık ameliyatı, tam kapalı bel fıtığı, laparoskopik bel fıtık ameliyatı, kapalı bel fıtığı, tam endoskopik bel fıtığı ameliyatı, endoskopik bel fıtığı ameliyatı nasil olur, endoskopi ile bel fıtığı ameliyatı,