A Life Hospital

Hastanelerimiz

A Life Ankara Etimesgut

HastanesiDünden bugüne A Life Sağlık Grubu

2006 yılında Etimesgut bölgesinin en kapsamlı sağlık kuruluşu olan A Life Hospital, 17.000 m2 kapalı alan üzerine, yedi katlı hastane olarak, 32 branşta, 69 uzman hekimi, 400 deneyimli personeli ile 14 yıldır kaliteli ve güvenli sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Önceliği insan sağlığı ve kaliteli hizmet anlayışı ile yolan çıkan hastanemiz “Sağlıklı Yaşam, Huzurlu Gelecek” ilkesi ile sağlık sektörünün öncü kuruluşlarından olmaya devam edecektir.


Bize duyduğunuz güven ile daha da büyüyoruz.

Her biri alanında uzman hekimleri, nitelikli, özverili, güler yüzlü sağlık personeli ve deneyimli yönetim kadrosu ile etik çalışma ilkeleri ve hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

A Life Hospital Sağlık Grubu, insan sağlığına verdiği önemle, doğru tanı ve tedavi yöntemleri uygulayarak hastalarını sağlığına kavuşturmayı hedeflemektedir.


30’dan fazla Branşta Üst Düzey Sağlık Hizmeti Sunuyoruz

Tüm bölümlerimizle yanınızdayız.


Hastanemiz, gelişmiş tıp teknolojisinin tüm olanaklarını kullanarak, hastalarının ihtiyaçlarını kullanarak, hastalarının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Hizmet yelpazesini ve kalitesini her geçen gün artıran hastanemiz, sağlık sektöründe yeniliklerin öncüsü olmak ve standartları bir adım öteye taşımak adına “ULUSLARARASI SAĞLIK TURİZM YETKİ BELGESİ”ni alarak, uluslararası alanda da yeni açılan şubeleri ile sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Her biri alanında uzman hekimleri, nitelikli ve güler yüzlü sağlık personeli, deneyimli yönetim kadrosu ile etik çalışma ilkeleri ve hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.


A Life A-Life-Hospital

Ankara özel hastane, Ankara özel hastaneler, medisun hastanesi, özel Ortadoğu hastanesi, özel hastane, özel hastane, özel bilgi hastanesi, özel mim hastanesi, mim hastanesi, Ortadoğu hastanesi Ankara, özel hastane Ankara, özel hastaneler Ankara, Eryaman özel hastaneleri, Sincan özel hastane, Etimesgut özel hastane, Anadolu hastanesi, özel yüzüncü yıl hastanesi, Eryaman hastanesi randevu, çukur ambar koru hastanesi, Pursaklar özel hastane, ankara da özel hastaneler, Ankara umut hastanesi, anakaradaki özel hastaneler, koru hastanesi telefon, en yakın özel hastane, medisis hastanesi, yüzüncü yıl hastanesi Ankara, özel lokman hekim hastanesi, Ankara özel diş hastanesi, Eryaman hastanesi telefon, lokman hekim hastanesi, tıp merkezi, özel hastane, doğum hastanesi, çocuk hastanesi, kalp hastanesi, dermatolog, nefrolog, endokrin, dahiliye, kadın doğum uzmanı, jinekolojik onkoloji, hematoloji, gastroenterolog, nörolog, nöroloji, üroloji, tüp bebek, acil servis, çocuk acil doktoru, çocuk acil, özel doktor, nöbetçi doktor,