A Life Hospital

Kurumsal

Yönetim KuruluYönetim Kurulu Başkanı
Mustafa FETTAHLI


Özel A Life Hastanesi olarak kurulduğumuz ilk günden beri misyonumuzun odak noktasına insanı koyduk. Mutluluğumuzun en önemli sebeplerinden birisi de hiç şüphesiz ki sağlığımızdır.

Ankara Etimesgut’ta kurulan Özel A Life Hastanesi sağlık sektörüne damgasını vuracak, bölgemizin en büyük hastanelerinden biridir. 17.000 m2 kapalı alana sahip olan hastanemiz, 141 yatak kapasitelidir. Ayrıca son teknoloji ile donatılmış 5 ameliyat odamız bulunmaktadır. 

Ameliyathane içinde skopi ve gelişmiş mikroskoplarımız bulunmaktadır.

Yapılmakta olan ameliyat dinlenme odasında seyredilebilmekte, hasta tetkikleri her ameliyat odasında bulunan plazma televizyonlardan görülebilmektedir. 

Özel A Life Hastanesi, modern çağın sistemleriyle donatılmış, mimari ve teknoloji olarak akıllı bina sistemine sahip. Özel A Life Hastanesi’nde ısıtma/soğutma kontrol, yangın güvenlik sistemleri ve medikal gaz sistemlerinin tüm işleyişi merkezi otomasyon odasından kumanda ediliyor. Odalarda her birimin veya hastanın kendine özgü ısı ihtiyaçları düşünülerek bireysel kontrole imkân da sağlanmıştır. Tüm sistemler, jeneratör ve UPS (kesintisiz güç kaynağı) sistemleriyle destekli olup, kesintisiz çalışmalarına imkan sağlanıyor.


Hastanemiz, 5 yıldızlı otel kalitesinde dizayn edilen konforlu odalarda hastalarına hizmet vermektedir. Hastane olarak tasarlanmış estetik mimari mevcut alt yapı, ve teknolojik yatırımlarla sektörde ayrıcalıklı bir yere sahiptir.

Özel A Life Hastanesi sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra, hasta ve hasta yakını memnuniyetini esas alan hasta ilişkileri hizmetleri ile hastaların tüm isteklerine cevap vermeyi görev olarak benimsiyor. Bu doğrultuda, idari ve medikal alanında tüm çalışanlarına sunduğu eğitimlerin kalitesinin en üst düzeyde devamlılığını amaçlıyor. Özel A Life hastanesi sağlık hizmeti ile de Bölge ekonomisine ciddi bir katkı sağlamış çalıştırdığı personel sayısı ile ekonomik bir değer yaratmıştır.

Son olarak, Özel A Life Hastanesi; sizlere Kusursuz hizmetin, kusursuz bilgi ve ileri teknoloji donanımını gerektirdiğini unutmayarak, sizlere daha iyi hizmet sunmak için yenilikler yapmaya devam edecektir. Öncelikle sağlıklı olmanızı, sağlıkla ilgili bir problem yaşandığında ise ; Özel A Life Hastanesinin “Sizin Hastaneniz” olduğunu bilmenizi isterim. Hepinize sağlık ve mutluluk dileklerimle.


shape1